Žymė

sanatorija

Likėnų reabilitacijos ligoninė

Mūsų Likėnų reabilitacijos ligoninėje teikiamos reabilitacijos ir sanatorinio gydymo stacionarinės ir ambulatorinės paslaugos.

Karališkoji Rezidencija – Birštono poilsio namai

Kurortinis SPA viešbutis „Karališkoji rezidencija“ yra įsikūręs vieno didžiausių Lietuvoje – Nemuno kilpų regioninio parko širdyje, šimtamečio pušyno apsuptyje, ant aukšto Nemuno kranto, tolėliau nuo Birštono miesto švelnaus šurmulio.

Sveikatos centras Energetikas

Sveikatos centre „Energetikas“ dirba ilgametę profesinę patirtį turintys aukštos kvalifikacijos reabilitacijos specialistai.

Žvorūnė – sanatorija

Visus metus Poilsis, gydymas, sveikata… Į Palangos Žvorūnė sanatorijos reabilitacijos skyrių atvyksta gydytis pacientai iš visos Lietuvos ir užsienio, sergantys plaučių, nervų, sąnarių, endokrinologinėmis (cukriniu diabetu, skydliauke) ligomis bei po traumų ir sąnarių protezavimo ir galūnių amputacijų.

Palangos Linas – sanatorija

Palangos Linas įkurtas 1978m. Nuo 1985m. – specializuota daugiaprofilinė gydymo įstaiga, teikianti reabilitacinio, sanatorinio gydymo bei poilsio paslaugas Lietuvos ir užsienio šalių gyventojams. Viešbutis šiuo metu siūlo 4 tipų kambarius apgyvendinimui: vienvietį, dvivietį, keturvietį ir liuksą.

Saulutė – vaikų sanatorija

Tai viena didžiausių ir svarbiausių vaikų gydymo centrų Lietuvoje. Vienu metu čia gali gydytis 300 vaikų, nuo 1 iki 18 metų amžiaus.

Tulpės sanatorija

Nuostabiame Birštono kurorte Jūsų laukia šiuolaikinė Tulpės sanatorija. Specialiai Jums sukūrėme aplinką, kurioje kūnas ir protas išsivaduos nuo varginančios kasdienybės rūpesčių ir sveikatos sutrikimų.

Eglės sanatorija

Eglės sanatorijos gydyklose siūloma daugiau kaip 100 įvairių gydymo bei profilaktinių mineralinio vandens, gydomojo ir baltojo purvo, kineziterapijos, fizioterapijos, psichoterapijos procedūrų, įvairūs masažai. Sanatorijoje Eglė dirbantys patyrę specialistai procedūroms naudoja gydomąjį purvą ir mineralinį vandenį iš “Eglės” sanatorijos telkinių.

Draugystės sanatorija

Druskininkai – nuostabiame gamtos kampelyje tarp ežerų, upių ir miškų esantis seniausias ir didžiausias Lietuvos kurortas.

Versmė – sanatorijos

Birštono sanatorija Versmė – geriausia vieta Jūsų sveikatos stiprinimui, grožiui ir poilsiui. Mes siekiame klientui sukurti pačias geriausias sąlygas gyventi ir gauti kokybiškas paslaugas. Birštono sanatorijos pagalba atgausite jėgas, išsivaduosite iš rutinos.